EN

Petr Adam

Úsvit, Jihomoravský kraj, Poslanec

Vážený pane Adame,

co se týká obchodního tajemství tak to je řešeno na straně 36 dokumentu http://www.nejnejzakon.cz/. Pokud máte ijiné výhrady jsem připraven na ně reagovat.

S přáním hezkého dne

Jiří Brůžek

602 406 504

 

JIří Brůžek
28/4/2015
pondělí 7:25
Dobry den pane Bruzku, to urcite neni debata na nekolik radku. Ja praci rekonstrukce statu podporuji ale to neznamena slepou podporu. Ten zakon musi byt vyvazeny a ja jej pravidelne diskutuji se starosty v mem okoli, s takovymi za ktere bych dal ruku do ohne ze to nejsou zadni takovi, kteri by chteli tunelovat verejne penize.. a ti nejsou priznivci tohoto zakona. Pravda ze se jim nelibi neustala a priori kriminalizace vsech starostu. Ja jsem pro zverejnovani a transparentnost, ale obce se tim nesmi dostat do nevyhodne pozice vuci dalsim subjektum.. tim myslim treba priklad ze obce nebo jejich svaz vlastni vodovody a kanalizace nebo treba svozovou spolecnost. Zverejnenim absolutne vseho by svym primym konkutrentum dali na stribrnem podnose veskere informace zneuzitelne v konkurencnim boji.
 
Jak rikam jsem pro transparentnost maximalni, ale musi byt system nastaven rozumne aby nezpusoboval take kolateralni skody.
 
Osobne si myslim ze pro zakon hlasovat budu, ale zalezet bude na schvalenych pozmenovacich navrzich
Vážený pane Adame,

velice mě zajímá Váš názor na připravovaný zákon o registru smluv. Z mého pohledu se jedná o zákon, který pomůže změnit transparentnost veřejných rozpočtů a napomůže omezení korupce. Jaký je Váš názor a podpoříte návrh bez připomínek?

S přáním hezkého dne

Jiří Brůžek
602 406 504 

Informace o připravovaném zákonu čerpám odtud: http://rekonstrukcestatu.cz/na-stazeni/encyklopedie_ochutnavka1.pdf
rekonstrukcestatu.cz
 

Pomozte prosadit zákony Rekonstrukce státu

Chci přispět na monitoring slibů