Stáhněte si aplikaci Reflektor a posviťte si s námi na politiky.

Google PlayApp Store

Prosazujeme protikorupční zákony

Monitorujeme legislativu a připravujeme návrhy zákonů pro transparentní stát a dobrou správu, za které lobbujeme u politiků a po prosazení hlídáme jejich naplňování.

V posledních dvou volebních obdobích jsme pomohli prosadit sedm zákonů, které už dnes šetří státu miliardy tím, že omezují příležitosti pro korupci. Máme ale před sebou nové výzvy - chceme zlepšit přístup občanů k informacím o dění na úřadech, rozšířit kontrolu NKÚ na krajské a obecní firmy, kde často unikají miliardy. Pracujeme i na tom, aby dotace z veřejných zdrojů nedostávaly anonymní firmy a aby se ve veřejných zakázkách malého rozsahu neskrývaly obří kšefty.

Politici často s našimi návrhy souhlasí, ale trvá jim dlouho, než se rozhoupou k činu. To říkáme snad nejčastěji: “Udělejte to teď.”
Lukáš Kraus právník a lobbista

Podpořte činnost Rekonstrukce státu

Díky vám každodenně sledujeme, jak probíhají práce na zákonech. Týden co týden se scházíme s politiky, připravujeme podklady a sepisujeme stanoviska ke konkrétním návrhům. Informujeme veřejnost a média, zapojujeme naše ambasadory do lobbingu a o zákony se staráme i po jejich prosazení. A funguje to! Vážíme si vašeho partnerství i vašich podnětů, protože jen díky nim je naše činnost možná. Děkujeme!

Budu na příjmu

Chci být v obraze a dostávat informace o tom, co podstatného se v politice děje a jak politici plní své sliby.

Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.
Pomůžu jako dárce

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

Částka *

Stáhněte si aplikaci Reflektor a zapojte se do hodnocení politiků s námi

Stáhnout Reflektor