Chceš demokratické Česko bez korupce? Klikni a podpoř naše aktivity darem.

Podívejte se, kdo nás už všechno podporuje

Podívejte se, kdo nás už všechno podporuje

  Sdílet: 26. 04. 2013

  Řady podporovatelů a partnerů úspěšně rostou. Za finanční podporu děkujeme Fondu Otakara Motejla, Velvyslanectví Spojených států Amerických v Praze, evropskému programu Europe for Citizens, Open Society Institute, Janu Bartovi, Delikomatu a Ateliéru P.H.A.

  Mezi partnery a podporovatele projektu s radostí řadíme Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR, Student Agency, Britskou obchodní komoru v ČR, Severskou obchodní komoru v ČR, Millward Brown, AV Media, DC Vision, top vision, Europe Easy Energy, HRVNK, Portu, Intercatering, Auto napůl, Hnutí Duha, eSports.cz, EkoWatt, tiskárnu Daniel, EuroWAG, Auto*Mat, SOS Autopůjčovnu a Asociaci technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm.

  Z významných osobností nás podpořili např. úspěšný podnikatel a předseda Svazu průmyslu a obchodu Zbyněk Frolík, ekonom a člen NERVu Miroslav Zámečník či americký velvyslanec Norman L. Eisen.

  Všem donorům a partnerům srdečně děkujeme! Zároveň jsme otevřeni spolupráci s řadou dalších. Pro prosazení vybraných zákonů je třeba Rekonstrukci státu opřít o co nejširší základnu napříč byznysem a občanskou společností.

  Sdílet:

  Budu na příjmu

  Chci být v obraze a dostávat informace o tom, co podstatného se v politice děje a jak politici plní své sliby.

  Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.

  Pomůžu jako dárce

  Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

  Systémová změna je běh na dlouhou trať. Prosíme zvolte raději nižší častku, ale zasílanou měsíčně. Děkujeme!