Chceš demokratické Česko bez korupce? Klikni a podpoř naše aktivity darem.

Zapoj se

Díky lidem jako ty neúnavně sledujeme, jak probíhají práce na zákonech. Týden co týden se scházíme s politiky, připravujeme podklady a sepisujeme stanoviska ke konkrétním návrhům. Informujeme veřejnost a média, zapojujeme občany do lobbingu a o „rekonstrukční“ zákony se staráme i po jejich prosazení. A funguje to! Vážíme si partnerství každého z vás, protože jen díky tomu je naše práce možná. Děkujeme!

Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.
Pomůžu jako dárce

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

Systémová změna je běh na dlouhou trať. Prosíme zvolte raději nižší častku, ale zasílanou měsíčně. Děkujeme!

Zapojím se jako ambasador

Ambasadoři Rekonstrukce státu jsou duší našeho projektu. Jsou to aktivní občané ze všech oblastí života i koutů republiky, kteří komunikují s politiky, sledují jejich hlasování a diskutují s nimi. Pomáhají občanský lobbing popularizovat ve svém okolí. Pojď do toho s námi, i malá pomoc se počítá!

Jsme skvělá parta - studenti, zaměstnanci, podnikatelé i důchodci, máme mezi sebou voliče a fanoušky různých politických stran, takže už jenom proto je častokrát o zábavu postaráno. Užíváme si to a současně na sobě pracujeme.
Petr Boháč ambasador Rekonstrukce státu
Chtěla jsem se zapojit do občanských aktivit a podpořit prosazování demokratických principů v naší společnosti. Stát se ambasadorkou v Rekonstrukci státu pro mne představuje optimální volbu, neboť její platforma sdružuje mnoho lidí s obdobnou motivací a vlastním znalostním vkladem a působí na vysoce profesionální a objektivní úrovni.
Dana Kalinová ambasadorka Rekonstrukce státu
Rekonstrukce státu mě naučila, že s politiky můžu komunikovat. Zasílám jim maily na podporu různých zákonů a jejich novel. Někdy hovoříme s lidmi na ulicích při kontaktní kampani. Není to nic těžkého.
Tomáš Nespěchal ambasador Rekonstrukce státu
Víš, že do politiky můžeš mluvit i mimo volby? Když politika slušně oslovíš, bude se s Tebou bavit. Jako ambasador nebo ambasadorka Rekonstrukce státu se to naučíš. Přidej se k nám!
Zuzana Pozlovská Provozní ředitelka

Kontakt pro dárce

Zuzana Pozlovská
Provozní ředitelka

+420 771 136 516

Kontakt pro veřejnost

David Klempíř
tiskový mluvčí

+420 778 439 797