Zapoj se

Díky lidem jako ty neúnavně sledujeme, jak probíhají práce na zákonech, a střežíme, jestli politici respektují principy demokratického vládnutí. Týden co týden se scházíme s politiky, připravujeme podklady a sepisujeme stanoviska ke konkrétním návrhům. Informujeme veřejnost a média, zapojujeme naše ambasadory do lobbingu a o zákony se staráme i po jejich prosazení. A funguje to! Vážíme si partnerství i podnětů každého z vás, protože jen díky nim je naše činnost možná. Děkujeme!

Budu na příjmu

Chci být v obraze a dostávat informace o tom, co podstatného se v politice děje a jak politici plní své sliby.

Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.
Pomůžu jako dárce

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

Systémová změna je běh na dlouhou trať. Prosíme zvolte raději nižší častku, ale zasílanou měsíčně. Děkujeme!

Zapojím se jako ambasador

Ambasadoři Rekonstrukce státu jsou duší našeho projektu. Jsou to aktivní občané ze všech oblastí života i koutů republiky, kteří komunikují s politiky, sledují jejich hlasování a diskutují s nimi. Pomáhají občanský lobbing popularizovat ve svém okolí. Pojď do toho s námi, i malá pomoc se počítá!

Jsme skvělá parta - studenti, zaměstnanci, podnikatelé i důchodci, máme mezi sebou voliče a fanoušky různých politických stran, takže už jenom proto je častokrát o zábavu postaráno. Užíváme si to a současně na sobě pracujeme.
Petr Boháč ambasador Rekonstrukce státu
Chtěla jsem se zapojit do občanských aktivit a podpořit prosazování demokratických principů v naší společnosti. Stát se ambasadorkou v Rekonstrukci státu pro mne představuje optimální volbu, neboť její platforma sdružuje mnoho lidí s obdobnou motivací a vlastním znalostním vkladem a působí na vysoce profesionální a objektivní úrovni.
Dana Kalinová ambasadorka Rekonstrukce státu
Rekonstrukce státu mě naučila, že s politiky můžu komunikovat. Zasílám jim maily na podporu různých zákonů a jejich novel. Někdy hovoříme s lidmi na ulicích při kontaktní kampani. Není to nic těžkého.
Tomáš Nespěchal ambasador Rekonstrukce státu
Víš, že do politiky můžeš mluvit i mimo volby? Když politika slušně oslovíš, bude se s Tebou bavit. Jako ambasador nebo ambasadorka Rekonstrukce státu se to naučíš. Přidej se k nám!
Zuzana Pozlovská koordinátorka zapojení veřejnosti

Stáhněte si aplikaci Reflektor a zapojte se do hodnocení politiků s námi

Google PlayApp Store

Kontakt pro ambasadory

Zuzana Pozlovská
koordinátorka zapojení veřejnosti

+420 771 136 516

Kontakt pro dárce

Markéta Voborníková Mašková
péče o dárce

+420 737 086 904