Chceš demokratické Česko bez korupce? Klikni a podpoř naše aktivity darem.

Témata

Děláme vše pro to, aby náš stát byl moderní, demokratický, spravedlivý a přívětivý ke svým občanům. Chceme politiku bez korupce a státní správu, která odpovídá nárokům 21. století.

Moderní a férový stát

Chceme stát, který občany bere jako své partnery. Přejeme si státní správu, která zvládne všechny výzvy 21. století. Politiku, která není semeništěm korupčních skandálů. A děláme maximum pro to, aby se tyto ideály staly skutečností.

Svobodná společnost

Historie nás učí, že svoboda není samozřejmostí. Věříme, že každý z nás utváří svobodnou, demokratickou a tolerantní společnost. Dlouhodobě podporujeme nezávislost médií a svobodu projevu v online prostředí.

Funguje to!

Podařilo se nám už prosadit 23 zákonů pro transparentnější a férovější stát. Pomohli jsme odhalit skutečné sponzory politických stran. Díky registru smluv už víme, za co stát utrácí. Anonymní firmy už nedosáhnou na dotace. 

Krok po kroku pomáháme vytvořit takový stát, na který můžeme být jako občané hrdí. Moc si ceníme každé pomoci a děkujeme za ni.

Naše úspěchy

Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.
Pomůžu jako dárce

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

Systémová změna je běh na dlouhou trať. Prosíme zvolte raději nižší častku, ale zasílanou měsíčně. Děkujeme!

Jsme členem Sítě k ochraně demokracie

Na život ve svobodné a demokratické společnosti jsme si zvykli, přitom není samozřejmostí. O demokracii je potřeba pečovat a chránit ji. Proto jsme se stali členem ochranademokracie.cz Pokud také chcete přispět k debatě o naší demokracii, identifikaci rizik a odvrácení hrozeb, přidejte se!