Stáhněte si aplikaci Reflektor a posviťte si s námi na politiky.

Google PlayApp Store

Zapoj se

Díky lidem jako Ty neúnavně sledujeme, jak probíhají práce na zákonech Rekonstrukce státu, a střežíme Mantinely odpovědné demokratické vlády. Týden co týden se scházíme s politiky, připravujeme podklady a sepisujeme stanoviska ke konkrétním návrhům. Informujeme veřejnost a média, zapojujeme ambasadory do lobbingu a o zákony se staráme i po jejich prosazení. A funguje to! Vážíme si partnerství i podnětů každého z vás, protože jen díky nim je naše činnost možná. Děkujeme!

Budu na příjmu

Chci být v obraze a dostávat informace o tom, co podstatného se v politice děje a jak politici plní své sliby.

Odesláním požadavku vyjadřujete souhlas se zasíláním e-mailů za účelem šíření informací o našich aktivitách. Více o zpracování osobních údajů.
Pomůžu jako dárce

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku.

Částka *

Zapojím se jako ambasador

Ambasadoři Rekonstrukce státu jsou duší našeho projektu. Jsou to aktivní občané ze všech oblastí života i koutů republiky, kteří komunikují s politiky, sledují jejich hlasování a diskutují s nimi. Pomáhají občanský lobbing popularizovat ve svém okolí. Pojď do toho s námi, i malá pomoc se počítá!

Víš, že do politiky můžeš mluvit i mimo volby? Když politika slušně oslovíš, bude se s Tebou bavit. Jako ambasador nebo ambasadorka Rekonstrukce státu se to naučíš. Přidej se k nám!
Olga Pek koordinátorka zapojení veřejnosti

Stáhněte si aplikaci Reflektor a zapojte se do hodnocení politiků s námi

Stáhnout Reflektor

Kontakt pro ambasadory

Olga Pek
koordinátorka zapojení veřejnosti

+420 721 144 533

Kontakt pro dárce

Markéta Voborníková Mašková
péče o dárce

+420 737 086 904